Цемент насипом

CEMARK - це перевірені та ретельно підібрані до вимог сучасного будівництва цементи, що виробляються  за найсучаснішими технологіями на наших заводах у Кам'янці-Подільському, Одесі та Миколаєві (Львівська обл.) та відповідають усім вимогам стандартів якості.
Ми постачаємо  наші продукти насипом по всій території України залізницею та автотранспортом для задоволення потреб споживачів від невеликих проєктів до масштабного інфраструктурного будівництва

Cemark Наші переваги:

Наші переваги:

Cemark Стабільна якість

Стабільна якість

Цементні лабораторії на наших заводах забезпечують контроль якості цементу та його відповідність нормам ДСТУ на всіх етапах виробництва, а сертифікована лабораторія бетону перевіряє його якісні характеристики у будівельних матеріалах.

Cemark Гнучка логістика та своєчасна доставка

Гнучка логістика та своєчасна доставка

Ми відвантажуємо навальний цемент залізничним і автомобільним транспортом від 24 тонн. Наші автоцементовози обладнані системою GPS-навігації, що забезпечує контроль маршруту доставки.

Cemark Технічна підтримка

Технічна підтримка

На запит наших клієнтів ми проводимо випробування їх готової продукції та сировинних матеріалів: допомагаємо знайти оптимальні рішення для індивідуальних потреб кожного виробництва.

Cemark Бездоганний сервіс

Бездоганний сервіс

Наші регіональні менеджери і фахівці служби обслуговування клієнтів завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких робочих питань.

Для досягнення найкращих якісних характеристик бетону та інших будівельних матеріалів, необхідно уважно підходити до вибору марки цементу в залежності від потреб та цілей. Розкриття потенціалу ефективності цементу в бетоні також залежить від оптимально підібраної рецептури з урахуванням особливостей технологічного процесу та заповнювачів. Наші фахівці технічного маркетингу завжди готові допомогти оптимізувати рецепт під ваші сировинні матеріали та технологію виробництва.

pages.products.title

CEM IІ/B-S 42,5 R

ПЦ ІІ/Б-Ш-500Р-Н
pages.products.button

Портландцемент зі шлаком

Основна сфера застосування:

 • монолітні конструкції;
 • житлове будівництво;
 • залізобетонні вироби та збірний залізобетон;
 • бетонування в холодну пору року.

CEM II/B-S 32,5 R

ПЦ IІ/Б-Ш-400Р
pages.products.button

Портландцемент зі шлаком

Основна сфера застосування:

 • бетони, залізобетон та збірний залізобетон, конструкції загальнобудівельного призначення.

CEM II/A-M(S-L) 42,5 R

ПЦ IІ/А-К(Ш-В)-500Р-Н
pages.products.button

Портландцемент композиційний

Основна сфера застосування:

 • роботи в умовах низьких температур;
 • монолітне бетоновуння, залізобетон та збірний залізобетон, попередньо напружений бетон, констукції загольнобудівельного призначеня.

CEM II/A-S 42,5 R

ПЦ IІ/А-Ш-500Р-Н
pages.products.button

Портландцемент зі шлаком

Основна сфера застосування:

 • роботи в умовах низьких температур;
 • розчини, монолітне бетоновуння, залізобетон та збірний залізобетон, попередньо напружений бетон, конструкції загольнобудівельного призначеня.

CEM II/B-M(S-L) 32,5 R

ПЦ IІ/Б-К(Ш-В)-400Р-Н
pages.products.button

Портландцемент композиційний

Основна сфера застосування:

 • роботи у спекотну пору року;
 • бетони, залізобетон та збірний залізобетон, конструкції загальнобудівельного призначення з підвищеною стійкістю в агресивних середовищах.

CC ШПЦ 400-Д60
pages.products.button

Сульфатостійкий шлакопортландцемент

Основна сфера застосування:

 • роботи у спекотну пору року;
 • бетони, залізобетон та збірний залізобетон, що працює в агресивних середовищах (сульфати в ґрунтах, агресивні або морські води, тощо), конструкції загальнобудівельного призначення.

CEM I 42,5 R

ПЦ І-500Р-Н
pages.products.button

Портландцемент

Основна сфера застосування:

 • роботи в умовах низьких температур;
 • бетон та збірний залізобетон, високоміцний, швидкотверднучий та попередньо напружений бетон; спеціальні інженерні споруди.

Вигідне розташування наших заводів та термінал у Запоріжжі, ефективна логістика та широка дистриб'юторська мережа дозволяють нам вчасно поставляти цемент по всій території України. 

Запросіть безкоштовні проби цементу і комерційні умови у менеджера вашого регіону!

Щоб купити цемент насипом, потрібно замовити мінімум 24 тонни.  

Правильний вибір цементу — один із ключових факторів успіху на ринку.

Цементи із вмістом активних мінеральних добавок надають безліч переваг:

 • Покращення фізико-механічних властивостей бетону та інших будівельних матеріалів: зручність до укладання, довговічність, водонепроникність, стійкість до агресивних середовищ та циклів заморожування-відтавання;
 • Краща конкурентоспроможність завдяки нижчій вартості таких цементів;
 • Підкріплення репутації екологічно відповідальної компанії, так як використання цементів з добавками сприяє  оптимальному споживанню природних ресурсів та зменшенню викидів вуглекислого газу в атмосферу.

cookie.text

cookie.button