Працівники

Компанія — це насамперед люди, які в ній працюють. Тому найбільше ми цінуємо наших працівників. Саме вони роблять нас організацією, у якій панує довіра, повага та командний дух.

67.6

млн грн інвестовано в покращення умов праці

Дані за 2015–2022 роки

46%

жінок у складі керівництва

Дані за підсумками 2022 р.

Ми формуємо корпоративну культуру інклюзивності та різноманітності, за якої кожен має можливості для професійного зростання та самореалізації незалежно від віку, статі, національності, походження тощо. 

Вікова структура CRH в Україні (дані за підсумками 2022 р.)

Закриття вакансій зовнішніми та внутрішніми кандидатами (дані за підсумками 2022 р.)

Ми регулярно інвестуємо в розвиток персоналу. На підприємствах проводяться тренінги з підвищення професійної кваліфікації та особистої ефективності, розвитку управлінських навичок, ефективної взаємодії в команді тощо. 

Із 2015 року запрошуємо найкращих випускників закладів вищої освіти на Програму стажування. Для учасників це гарна можливість професійного розвитку та набуття досвіду, а для компанії — шанс залучити в команду молоді таланти.

Із 2016 року діє Програма розвитку менеджменту для менеджерів і керівників відділів. ЇЇ учасники поглиблюють знання у сфері менеджменту й маркетингу, знайомляться з основами психології, розвивають емоційний інтелект, а також навички лідерства, добору працівників у команду, їх мотивування та розвитку, управління проєктами та прийняття рішень у мінливому бізнес-середовищі.

Із 2020 року на всіх підприємствах CRH в Україні запроваджено глобальну програму «Групи CRH із професійного розвитку» для керівників першої ланки на виробництві. Мета цієї ініціативи — покращення управлінського досвіду, розвиток лідерства, інклюзивності, навичок коучингу та мотивування команд, формування культури безпеки й охорони праці в компанії.

Із 2020 року діє програма підвищення благополуччя працівників, яка охоплює п'ять напрямів: благополуччя фізичне, ментальне (розумове), емоційне, фінансове та навколишнього середовища. Опитавши всіх працівників компанії в Україні, ми визначили для себе пріоритети Програми благополуччя на найближчі роки. Так, у 2021 році для всіх працівників було запроваджено медичне страхування, а також кампанію з вітамінізації, яка відбувається двічі на рік.

Ми регулярно здійснюємо різноманітні заходи для працівників і їхніх сімей, сприяємо розвитку творчого потенціалу колег, командного духу, формуємо традиції та розбудовуємо Україну разом.

Наше соціальне життя

cookie.text

cookie.button