Працевлаштування

Команда CRH в Україні – це професіонали, які об'єднані спільною метою - будувати нашу країну.  Ми впроваджуємо кращі міжнародні практики, втілюємо інновації та керуємося принципами сталого розвитку в нашій діяльності. Кожен співробітник у нашій компанії має можливість реалізувати себе та зробити свій внесок у розвиток будівельної галузі.

Cemark Працевлаштування

Переваги роботи в міжнародній компанії CRH

Cemark Досвід у міжнародній компанії
Досвід у міжнародній компанії
CRH є провідним виробником будівельних матеріалів у світі, що об'єднує 3 100 підприємств у 29 країнах. Співпраця з колегами надає нам доступ до найкращих практик і нашої глобальної бази знань.
Cemark Безпечні умови праці
Безпечні умови праці
Безпека на виробництві, життя та здоров'я працівників — наш пріоритет. Ми дотримуємося усіх вимог охорони праці та створюємо комфортні й безпечні умови.
Cemark Офіційне працевлаштування
Офіційне працевлаштування
Уже з першого дня роботи ми вас офіційно оформлюємо згідно чинного законодавства України. А у якості приємних бонусів пропонуємо програми з пільг та компенсацій.
Cemark Інклюзивність та різноманіття
Інклюзивність та різноманіття
У нашому колективі люди поважають одне одного та мають рівні можливості.
Cemark Професійний розвиток
Професійний розвиток
Аби кожен співробітник мав можливість для самореалізації та кар'єрного зростання, ми проводимо тренінги, навчання, залучаємо до цікавих проєктів і застосовуємо практики менторства.
Cemark Медичне страхування
Медичне страхування

Ми забезпечуємо медичним страхуванням всіх співробітників, тому що здоров’я та добробут наших працівників є одним з основних фокусів компанії.

Cemark Корпоративні заходи
Корпоративні заходи

Протягом року ми проводимо різноманітні заходи для наших співробітників, які відповідають нашим цінностям: екологічні акції, квести з охорони праці, благодійні забіги, корпоративні свята, дні відкритих дверей та майстер-класи для дітей наших працівників.

Турботу про людей ми визначили для себе як одну з базових цінностей. Незважаючи на те, чи ви обрали роботу в Одесі, чи роботу у Вишневому, або ж роботу у Кам'янці-Подільському чи роботу у Миколаєві — усюди вам буде комфортно і цікаво.
Наші працівники є нашою ключовою конкурентною перевагою і роблять її відмінною від інших. 

Дізнатися більше про працевлаштування на наших підприємствах

Поля, позначені зірочкою (*), є обов’язковими для заповнення

Cemark Дізнатися більше про працевлаштування на наших підприємствах

cookie.text

cookie.button