Безпека

596

днів без травм

139

млн грн інвестицій в охорону праці

Дані за 2015–2022 рр.

328 422

годин навчання з охорони праці

Дані за 2015–2022 рр.

Здоров'я та безпека — головні пріоритети нашої діяльності. І довгострокова стратегія з охорони праці полягає у формуванні відповідної культури на всіх заводах компанії.

Для нас найголовнішим критерієм успіху є відсутність на виробництві нещасних випадків.

Тому, щоб створити безпечні умови праці та мінімізувати ризик травмування працівників і підрядників, ми інвестуємо в автоматизацію устаткування на робочих місцях і модернізацію інфраструктури підприємств.

Усі працівники забезпечені індивідуальними й колективними засобами захисту. Відповідно до вимог компанії, на території виробництва заборонено перебувати без обов'язкового набору ЗІЗ, а саме без каски, окулярів, спецодягу підвищеної видимості та спеціального взуття із захисним носком. Це стосується всіх без винятку: працівників, підрядників, водіїв і гостей. 

Правила з охорони праці та безпеки на виробництві ми зібрали в буклет «Життєво важливі правила». Вони однакові для всіх наших підприємств в усіх країнах, де веде діяльність CRH, і не залежать від місцевого законодавства.

Правила з охорони праці та безпеки на виробництві ми зібрали в буклет «Життєво важливі правила». Вони однакові для всіх наших підприємств в усіх країнах, де веде діяльність CRH, і не залежать від місцевого законодавства.

Усі працівники підприємств і підрядних організацій регулярно проходять інтерактивне навчання з охорони праці, вчаться надавати першу допомогу, відпрацьовують навички з пожежної безпеки та реагування в аварійних ситуаціях. 

Служба охорони праці відслідковує нещасні випадки на виробництвах у всьому світі, а також усі потенційно небезпечні ситуації на підприємствах Групи CRH, які могли б призвести до травмування. Зібрану інформацію аналізують і використовують для розробки превентивних заходів.

Крім того, ми регулярно обмінюємось передовим досвідом з охорони праці з усіх підприємств CRH у світі та впроваджуємо найкращі практики на заводах в Україні.

Профілактика нещасних випадків на виробництві на практиці

 

cookie.text

cookie.button