26 січня 2022 р.

На Кам’янець-Подільському заводі відзначили кращих працівників з охорони праці за результатами 2021 року

Здоров’я людини – наша найголовніша цінність, тому в CRH були розроблені 16 Життєво Важливих Правил. Їхня мета — запровадження чітких і конкретних вимог до безпеки праці, які забезпечуватимуть єдиний підхід на всіх підприємствах Групи, у тому числі на заводах CEMARK.

Для реалізації цього завдання на Подільському цементному заводі були визначені Спонсори за кожним правилом. Спонсори сформували команди, які плідно працювали над впровадженням стандартів протягом усього 2021 року: провели аудити та визначили план дій щодо реалізації покращень. Завдяки командній роботі відбулось багато змін, як технічних, так і адміністративних, але найголовніше — така робота в командах сприяла значному розвитку культури безпеки на підприємстві.

26 січня за результатами роботи були нагородженні три команди, які найбільше пропрацювали стандарти у 2021 році. Також цього дня була відзначена найактивніша команда у рамках програми інспекцій по прибиранню робочого місця, оскільки порядок на виробничому майданчику є одним з факторів, що сприяють безпеці праці. Голова правління Ганна Діакова привітала переможців та подякувала за плідну роботу, а співробітники отримали нагороду та солодкі подарунки.

cookie.text

cookie.button