УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

Ці сторінки («веб-сайт») публікуються компанією CEMARK («ми»).

Просимо ретельно ознайомитися з умовами користування, оскільки користування цим веб-сайтом означатиме, що ви погоджуєтеся дотримуватися цих умов. Ми залишаємо за собою право змінювати умови користування у будь-який час і розміщуватимемо будь-які зміни тут. Радимо регулярно переглядати умови користування, оскільки продовження користування цим веб-сайтом після того, як було розміщено зміни, означатиме, що ви погоджуєтеся із цими змінами.

Інформація публікується нами на цьому веб-сайті і, де окремо зазначено, визначеними третіми сторонами. Ми вживаємо всіх заходів для того, щоб забезпечити достовірність інформації, яка публікується на цьому веб-сайті, при її розміщенні й регулярному оновленні, але ми не можемо гарантувати її точність і можемо змінювати інформацію в будь-який час без попереднього повідомлення.

МИ ПУБЛІКУЄМО ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО ОБОВ'ЯЗКОВИХ, ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ НАШОГО ВЕБ-САЙТУ, ТОЧНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ АБО ПРОДУКТІВ АБО ПОСЛУГ, УКАЗАНИХ НА ВЕБ-САЙТІ (НАСКІЛЬКИ ТАКІ ГАРАНТІЇ МОЖУТЬ ВИКЛЮЧАТИСЯ ВІДПОВІДНО ДО БУДЬ-ЯКОГО ВІДПОВІДНОГО ЗАКОНОДАВСТВА), І НІ МИ, НІ CRH НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ В РЕЗУЛЬТАТІ КОРИСТУВАННЯ ЦИМ ВЕБ-САЙТОМ ЯК НАСЛІДОК БУДЬ-ЯКИХ НЕТОЧНОСТЕЙ АБО БУДЬ-ЯКИХ УПУЩЕНЬ В ІНФОРМАЦІЇ, ЯКУ ВІН МОЖЕ МІСТИТИ.

Інформація, яка міститься на цьому веб-сайті, не є запрошенням вкладати кошти в акції або в будь-які інші продукти або послуги, або іншим чином займатися ними, або укласти договір з CEMARK або будь-якою іншою компанією. На подану інформацію не слід покладатися при прийнятті будь-яких інвестиційних рішень.

Минулі показники діяльності CEMARK або будь-якої іншої компанії, згаданої на цьому веб-сайті, не слід вважати орієнтиром щодо майбутніх результатів її діяльності. Ціна акцій і дохід від них може піти вниз або вгору, і інвестори можуть не повернути собі початково вкладені кошти.

Будь-яке посилання на будь-які продукт або послугу, які були або можуть бути надані компанією CEMARK або будь-якою іншою компанією, не означає обіцянку, що такі продукт або послуга будуть доступні у будь-який час. Зміни або удосконалення можуть вноситися в такі продукти або послуги в будь-який час без попереднього повідомлення.

Авторське право на ці сторінки належить CEMARK. CEMARK є власником авторських прав на матеріали, опубліковані на цьому веб-сайті, за винятком випадків, коли інше вказано повідомленням про права власності третьої сторони. Зображення, торгові марки й бренди також захищені іншими законами про інтелектуальну власність і не можуть бути відтворені або привласнені будь-яким способом без письмового дозволу їхніх власників. Якщо на сторінці немає окремої заборони у вигляді повідомлення, ви можете роздрукувати копії таких частин цього веб-сайту для власних обґрунтованих потреб за умови, що будь-яка копія матиме на собі усі відповідні повідомлення про права власності й/або відмову від відповідальності. Будь-яке інше використання заборонено. Матеріали й інформація, надані третіми особами, які не належать до CEMARK, чітко позначені в місцях розміщення. Ми публікуємо такі матеріали у тому вигляді, у якому вони нам надаються, і не несемо відповідальності за їхню точність або своєчасність. Ви повинні вжити належні заходи для перевірки такої інформації, перш ніж діяти на її основі.

Ми не несемо відповідальності за матеріали будь-якого іншого веб-сайту, з якого ви отримали доступ до цього веб-сайту або до якого ви можете перейти через гіперпосилання з цього веб-сайту, і не несемо відповідальності за будь-які збитки або шкоду, яких ви зазнали в результаті користування будь-яким іншим сайтом, з якого ви перейшли на цей веб-сайт або на який ви перейшли з цього веб-сайту через гіперпосилання.

Ці умови користування регулюються чинним законодавством України, і ви погоджуєтеся, що будь-який спір підпадає під виключну юрисдикцію українських судів. Якщо будь-який суд належної юрисдикції визнає будь-яку частину цих умов користування недійсною, незаконною або позбавленою позовної сили, така частина відокремлюється від решти умов, усі з яких залишаються повністю чинними й діючими, як дозволено законом.

cookie.text

cookie.button