27 червня 2023 р.

Вічна пам'ять нашому герою Михайлу Катеринчуку

20 червня 2023 року на східній лінії фронту загинув наш колега Михайло Катеринчук.

Михайлу було лише 28 років. Мав кваліфікацію машиніста тепловоза та складача поїздів, а ще мріяв здобути вищу освіту у залізничній сферу щойно закінчиться війна. 

У своєму молодому віці він вже пройшов величезний військовий шлях: спочатку з 2014 по 2017 рік захищав Україну на Донбасі, а потім як досвідчений боєць повернувся боронити Батьківщину з перших днів повномасштабної війни. Мав нагороди «За мужність» III ступеня, медаль «Захиснику Вітчизни», хрест «За оборону Луганського аеропорту», медаль «За воїнську доблесть», дві медалі учасника АТО та медаль «За участь в антитерористичній операції».

До нашої команди СEMARK Михайло приєднався у 2020 році як помічник машиніста тепловоза дільниці залізничних перевезень на Кам’янець-Подільському заводі, і вже за рік отримав підвищення — був переведений на посаду помічника машиніста тепловоза із в.о. складача поїздів. Серед колективу підприємства Михайло користувався авторитетом і повагою. За час роботи на підприємстві зарекомендував себе як добросовісний і старанний працівник, який прагнув самовдосконалюватися та постійно рухатися вперед.

Михайло всім нам запам'ятається молодим героїчним чоловіком, відкритим, щирим та працьовитим. Ми неймовірно вдячні йому за його подвиг та службу, за відвагу та за виборювання нашого мирного неба.

Від імені всього колективу CEMARK ми висловлюємо найщиріше співчуття та підтримку рідним і близьким нашого колеги.

cookie.text

cookie.button