08 березня 2022 р.

Все буде Україна!

Cemark Все буде Україна!

8 березня Група CRH пожертвувала 1 млн євро UNICEF для надання гуманітарної допомоги Україні. Ці гроші будуть спрямовані на створення чотирьох центрів “Blue Dot” у прикордонних зонах, здатних підтримати 3 000-5 000 жінок і дітей щодня, пропонуючи притулок, практичну та психологічну допомогу.

Раніше керівництво CRH вирішило припинити діяльність у Росії та піти з цього ринку.

Наша команда в Україні активно співпрацює з волонтерами, медичними установами та центрами прийому біженців у рамках надання гуманітарної допомоги. Наші співробітники, які залишили територію країни, а також колеги з Румунії, Словаччини та Польщі роблять усе можливе для організації постачання з Європи.

З першого дня вторгнення головним пріоритетом нашої компанії було і залишається забезпечення безпеки наших співробітників та їхніх близьких. Для тих співробітників та їхніх близьких, які вирішили залишити свої домівки, ми організуємо трансфер та проживання у західній Україні та сусідніх країнах. У Європі нам активно допомагають наші колеги з Румунії, Польщі та Словаччини, які в режимі 24/7 зустрічають їх на кордоні, забезпечують житлом та всім необхідним.

Разом ми обов'язково переможемо! Все буде Україна!

cookie.text

cookie.button