15 вересня 2021 р.

11 вересня команда CRH взяла участь в самому душевному забігу DobroRUN.

53 співробітника Миколаївцементу, Кам'янець-Подільського та Одеського цементного заводу, Білоцерківського заводу ЗБК і головного офісу, на чолі з керуючим директором компаній CRH в Україні Фредеріком Обе, підтримали ініціативу. Незважаючи на те, що основний забіг проходив у Києві, співробітники, у яких не вийшло приїхати в столицю, приєдналися до забігу в своїх рідних містах. Разом ми пробігли 331 км! 

Всі зібрані кошти від забігу були перераховані БФ Tabletochki, який допомагає онкохворим дітям та їхнім родинам в Україні. Крім членських внесків, за кожен пройдений кілометр ми перерахували додатково 300 грн, що дозволило нам в сумі зібрати 125 336 грн. 

Не можемо не відзначити наших чемпіонів — Начальника дільниці подготовки виробництва Кам'янець-Подільського заводу Артура Переля і нічного диспетчера відвантажень Одеського цементного завод Сергія Юрківа, які здолали 23,33 км і 21 км відповідно.  

Величезне дякую всім учасникам забігу DobroRUN! Незалежно від того, яку дистанцію ви пробігли, ви всі наші герої і ми вами пишаємося!

cookie.text

cookie.button