27 вересня 2021 р.

Цього року Миколаївцемент почав виробництво шлакопортландцементу ШПЦ ІІІ/А-400

Цього року Миколаївцемент почав виробництво шлакопортландцементу ШПЦ ІІІ/А-400 – універсального цементу з підвищеною стійкістю в агресивних середовищах для конструкцій загольнобудівельного призначеня та робіт в спекотну пору року.  

Активні мінеральні добавки поліпшують фізико-механічні властивості як самого цементу, так і, в результаті, бетону. Наявність доменного гранульованого шлаку в цементі сприяє зниженню температури гідратації, що дозволяє зменшити різницю температур при зведенні масивних конструкцій, та, як наслідок, зменшити ризик виникнення тріщин. Досягається висока зручність укладання за рахунок сповільнення процесу тужавіння шлакових цементів і більш низької температури гідратації. Це дозволяє збільшити час транспортування розчину до об’єкту та полегшує процес роботи в спекотну пору року.  

Шлак підвищує стійкість цементного каменю до впливу агресивних середовищ: сульфатостійкість, кислотостійкість, стійкість до лужних агресій¸ стійкість до морської води, карбонізації та ін., внаслідок зменшення в цементному камені вмісту продуктів гідратації алюмінатної фази портландцементного клінкеру.  

Наші фахівці технічного маркетингу рекомендують використовувати цей цемент для:  

  • фундаментів в агресивних водах;  
  • монолітних конструкцій;  
  • безнапірних труб;  
  • облаштування стяжок, підлог, доріжок всередині та зовні приміщень;  
  • гідротехнічних та каналізаційних конструкцій;  
  • резервуарів;  
  • гребель. 

Цементи з активними мінеральними добавками – це наш крок до сталого розвитку. Використання активних мінеральних добавок у виробництві цементу сприяє рішенню низки екологічних проблем, що свідчить про корпоративну соціальну відповідальність як компанії виробника цементу, так і його споживачів:  

  • При виробництві клінкеру виділяється вуглекислий газ, що є основною причиною глобального потепління. Заміщення в цементі частини клінкеру активними мінеральними добавками сприяє зменшенню негативного впливу цементної галузі на екологію.  
  • Доменний шлак, що є побічним продуктом металургії, утилізується у відвалах, під які необхідно відчужувати значні за площею території. Тим самим, використання шлаку у виробництві цементу вирішує проблему комплексного використання промислових відходів, зменшення території відвалів та забруднення навколишнього середовища. 

Заміщення клінкеру доменним гранульованим шлаком дозволяє скоротити об’єм видобутку компонентів сировини, з яких він виробляється.  

cookie.text

cookie.button