Анастасія Матковська

Провідний економіст, Cemark
modules.trainees.year
modules.trainees.position

Чому вирішила пройти стажування
Я була знайома з CRH як з лідером ринку, мені імпонували цілі і принципи, яких компанія дотримується у своїй діяльності. Крім того, мене приваблювала можливість проходження стажування, як старту моєї кар’єри. Я розуміла, що зможу подивитись на роботу всередині компанії та її корпоративну культуру, спробувати себе в різних напрямках. Вирішальним моментом стала співбесіда: кандидати з усієї України, екскурсії по найбільшому в східній Європі цементному заводі, прийоми, презентації, вирішення кейсів, багаторівневий відбір, компетентні і відкриті люди — усе це справило сильне враження і переконало, що саме тут і в цьому колективі я хочу і буду працювати.

Найбільше здивування під час стажування
Мене дуже здивувало те, наскільки неформальна та відкрита обстановка всередині колективу компанії. Ми познайомились з колегами по всій Україні, напряму спілкувались із менеджментом, і незалежно від рівня посад, могли поставити питання, що нас цікавили. Та й взагалі, весь період стажування був насичений навчанням, тренінгами, презентаціями, роботою над власними проєктами і постійними зустрічами зі стажерами усіх хвиль.

Секрети успішного проходження стажування
Відкритість і уміння знаходити спільну мову з різними людьми. Завдання, які ставляться перед стажером, завжди вище його кваліфікації і для їх вирішення необхідно дізнаватись багато нового, насамперед від старших колег.

Поради майбутнім стажерам
Не соромитись висловлювати свої думки та ідеї. Навіть якщо ви поки не компетентні в якихось питаннях, ваші роздуми і свіжий погляд можуть наштовхнути менторів на оригінальні й ефективні шляхи їх вирішення.

Найкраще на новій посаді
У першу чергу це, напевно, спектр і рівень завдань, які мені доручають. Їх виконання, окрім розвитку уже набутого під час стажування досвіду у сфері бухгалтерського обліку та адміністрування, дозволяє розширити мої компетенції на юридичну та фінансово-аналітичну сфери. А також робота в команді, відчуття, що тобі завжди є на кого покластися, запитати поради, чи просто з ким поговорити під час кави-брейку.

Плани на майбутнє 
Покращувати свою майстерність в тому, чим вже займаюся, відкривати в собі нові інтереси та здібності, боротися з лінню та страхами, спробувати тістечко в іншій частині світу, урешті-решт, стати кращою версією себе.

cookie.text

cookie.button