Андрій Білюк

Помічник бізнес-контролера – Будівельні матеріали, Європа
modules.trainees.year
modules.trainees.position

Чому вирішив пройти стажування
Усе стало зрозуміло ще на співбесіді з перших хвилин: які умови та завдання, які саме цілі та яке кар’єрне майбутнє мене може чекати. А ще — імідж великої успішної міжнародної компанії.

Чим запам'яталося стажування
Лекціями і тренінгами в рамках програми, виснажливими, але дуже цікавими відрядженнями, ентузіазмом в роботі над власним проєктом, першим досвідом проведення ділових зустрічей і презентацій. Усього було так багато, але в цьому був і найбільший драйв.

Секрети успішного проходження стажування
Бажання вчитись, наполегливість, компетентність і відкритість старших колег. Було круто, що я міг брати не лише відповідальність за результати своєї роботи, але й відповідав за роботу своєї команди.

Поради майбутнім стажерам
Не соромтесь запитувати! Не важливо, чи це ваш колега-стажер, чи генеральний директор — усі навколо також зацікавлені у вашому успіху і правильному розумінні усіх процесів, адже ви одна команда.

Найкраще на новій посаді
Мені дуже імпонує динаміка роботи, відчуття відповідальності за результат. Крім того, натхнення і мотивації додає можливість реалізації власних ідей і проєктів. На теперішній посаді я з лишком задовольняю своє бажання вчитися і відкривати нові горизонти професійного розвитку.

Плани на майбутнє
Планую відпустку. Давно мрію спробувати серфінг.

cookie.text

cookie.button