Мар'яна Мельник

Економіст служби виробництва АТ «ПОДІЛЬСКИЙ ЦЕМЕНТ»
modules.trainees.year
modules.trainees.position

Як описує себе Мар'яна
Завзятий ентузіаст, орієнтований на результат.

Хобі
Графічний дизайн, лижі, економічна психологія.

Що таке професійний розвиток
Процес створення та невпинного розвитку власної професійної та особистої цінності. Любов до того, що ти робиш, робити НЕ ЛИШЕ те, що любиш. А також багато кави.

Найголовніше в людях
Кмітливість, інтелект та почуття гумору.

Мотивує в інших людях
Мотивують люди зі щирим прагненням змінювати світ на краще.

Плани на наступний рік
Поглибити професійні знання, знання особливостей роботи у SAP, технологічного процесу виробництва. Розвивати навички роботи з людьми. Удосконалювати англійську мову.

Цитата, яка надихає:

«Як мотивувати себе щось робити? Та ніяк! Залишайтеся там, де ви є!» (A. Лебедєв).

Враження, коли дізналася про стажування 
Мабуть, я була єдиною з перших трьох хвиль, хто дізнався про програму стажування завдяки оголошенню на work.ua. Для мене тоді це було всього лиш одне з небагатьох відправлених резюме. Сьогодні, після усього пройденого шляху, розумію, що воно було моїм щасливим квитком.

Перше, що вразило на стажуванні 
Перша екскурсія на завод: розміри обладнання вражаючі, а етажерка — як раз «фарш» для людей, які все життя боялися висоти. Цікаво було вивчати технологічний процес та організацію виробництва. Що все починається не з кар’єри, а з дослідження ринку та складання бюджетів. А закінчується не пакованим цементом, а гарним зворотним зв’язком від клієнта.

Програма стажування у трьох прикметниках і трьох іменниках
Насичена та розкриваюча потенціал програма, динамічний старт.

Труднощі під час програми
Усвідомити необхідність у комплексному підході під час розробки рішення проєкту. Досить часто зміни в одному бізнес-процесі впливають на всю систему в цілому. Зміни у роботі одного відділу можуть вплинути на інші відділи. Тому важливо відразу зрозуміти, що твоя команда — не лише колеги з твого відділу. Принцип синергії. Хтось мотор, хтось колесо, хтось руль, хтось газ, хтось гальмо, а разом ви — машина, яка їде.

Що допомогло впоратися з труднощами 
Допомагали вирішувати усі труднощі люди і кава. На підприємстві просто надзвичайна концентрація спеціалістів, професіоналів та талановитих людей. Більшість з них не тільки відкрита до питань, а з нетерпінням чекає на них.

Порада собі під час стажування
Проводити якомога більше часу у своєму відділі, дізнатися з якими відділами потрібно буде тримати комунікацію у майбутньому.

Що відкрила про себе під час стажування
Попри досвід роботи у дизайні та економічній спеціальності, дуже сподобався process engineering. Що кожен з нас унікальний. Мислення, знання, навички, досвід, підходи до вирішення проблем. І це те, що кожного робить цінним. І коли здається, що до тебе вже все придумали і неможливо придумати щось нове, краще, ефективніше — це тільки здається.

cookie.text

cookie.button