18 червня 2021 р.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов і губернатор Одеської області Сергій Гриневецький відвідали Одеський цементний завод

Нещодавно із робочим візитом Одещину відвідав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Завітав він і на Одеський цементний завод разом із губернатором Одеської області Сергієм Гриневецьким.  

Під час візиту міністр та губернатор оглянули промислові потужності заводу, дізналися більше про інвестиції у розвиток підприємства та перспективи бізнесу.  

Міністр повідомив, що зараз Кабмін працює над програмами, які створять сприятливі умови для стимулювання обсягів цивільного будівництва. За оцінками Міністерства, очікується зростання масштабів у 2 рази протягом наступних кількох років. Генеральний директор ТОВ “Цемент” Сергій Моспанок відмітив, що програма “Велике будівництво” позитивно вплинула на попит на будівельну продукцію та вберегла галузь від значного падіння під час пандемії. Особливо, будівництво цементобетонних доріг в Україні може бути значним рушієм для розвитку цементної галузі у майбутньому.  

Міністр запевнив, що Уряд зацікавлений у розвитку бізнесу і готовий допомагати у вирішення нагальних проблем, які виникають. 

cookie.text

cookie.button